O nas

Dział poświęcony informacją o naszej działaności.

MEDIA HELP

IT & Securiy Solutions Provider


Jesteśmy firmą, pełną doświadczeń i kompetencji uzyskanych w dotychczasowych realizacjach. Korzystamy z posiadanej wiedzy i wykorzystujemy ją do profesjonalnego rozwiązywania Waszych problemów, podnosząc cały czas kwalifikacje poprzez pozyskiwanie certyfikatów najbardziej uznanych marek firm w Polsce i na całym świecie.

Stworzyliśmy dla Państwa kompleksowe usługi z kilku dziedzin z jakimi mogą borykać się Państwo w codziennym życiu, zarówno w firmie jak i w domu. Związane są one głównie z zabezpieczeniem Waszego majątku poprzez instalacje alarmowe, monitoring wizyjny oraz kontrolę dostępu. Dodatkowo jesteśmy ekspertami w obsłudze komputerów jak i sieci komputerowych, oprogramowania oraz wszelakich urządzeń peryferyjnych im towarzyszących.

Zajmujemy się również projektowaniem, montażem i serwisem takich systemów jak: sieci LAN oraz WLAN, telefoniczna cyfrowa łączność bezprzewodowa DECT, instalacje domofonowe, intercomowe, wideofonowe, antenowe systemy cyfrowej telewizji naziemnej i satelitarnej oraz automatyki.

Filozofia firmy

Każda oferowana usługa wdrożenia innowacyjnego systemu jest realizowana wg indywidualnych potrzeb klienta, co oznacza, że firma jest elastyczna w realizacji Państwa oczekiwań.
Poprzez wiedzę, doświadczenie, zdobyte uprawnienia i profesjonalny sprzęt pomożemy uruchomić każdą instalację nisko prądowa.

Jesteśmy gotowi sprostać każdemu z wymienionych zagadnień oraz wielu innych powiązanych w dowolnym stopniu z w/w tematyką. Po prostu zapytaj firmę MEDIA HELP - to nic nie kosztuje - a my rozwiążemy problem, doradzimy, skierujemy na odpowiedni tor.

Polityka wysokiego standardu pracy
Firma MEDIA HELP przy przeprowadzanych instalacjach zaleca stosowanie materiałów i urządzeń najwyższej jakości znanych marek takich jak ADC KRONE, PatchSee, Samsung Techwin, Polycom oraz FLUKE networks potwierdzonych certyfikatem jakości oraz długoletnią gwarancją.

Planowane usługi Projekt i wykonanie

 

Jak działamy?

  • Zapytanie ofertowe
  • Bezpłatna wycena
  • Uzgodnienie szczegółów realizacji
  • Ustalenie terminu
  • Realizacja

Dane kontaktowe

 
56-200 Góra
Jastrzębia 9B

Poniedziałek / Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 10:00 - 13:00